درباره ما

سلام دوست عزیز:

تا به حال شده که برای یاد گرفتن یه درس مثل فیزیک، ریاضی یا شیمی و ..... که بتونی سوالات تستی و تشریحی رو به خوبی پاسخ بدی و در آزمونهای موسسات عملکرد خوبی داشته باشی، بین انواع کلاس‌ها و کتاب‌ها و سی‌دی‌هایی که واقعا نمی‌شه اطمینان کرد چه محتوایی دارن و چقدر به کار آدم میان سردرگم شده باشی؟ بله، ما هم خودمون این سردرگمی رو قبلا تجربه کردیم

شاید یکی از حالتهای زیر برای شما اتفاق افتاده باشه:

 1. برای انتخاب کلاس تقویتی حضوری به توصیه دوستان یا بستگان خودت میری سر یک کلاس حاضر میشی اما اونی که فکر می کردی نشد. عملکردت نسبت به هزینه ای که میدی بالا نرفت
 2. یا اینکه رفتی کلاس هزینه هم پرداخت کردی اما حالا به دلیل اینکه بازده مورد نظر رو نداشتی می خوای از کلاس بیای بیرون اما چون هزینه پرداخت کردی یا چک دادی نمی تونی از کلاس بری.
 3. یا اینکه میری کلاس و در زمانی که دبیر درس میده متوجه میشی اما زمانی که توی خونه در حال بررسی دوباره درس هستی، بعضی از نکات درسو یادت میره و پیش خودت میگی « ای کاش دبیرم اینجا بود» یا «یکی بود دوباره برام توضیح میداد» یا اینکه اگر هم به کسی دسترسی داشته باشید شاید زمان مناسبی نباشد شاید آخر شب باشه و نتونید مشکل خودتونو حل کنید.
 4. خیلی  از روزها هم چند کلاس داری و برای اینکه از این کلاس به اون کلاس بری زمان زیادی صرف میشه و بعد از اتمام کلاسها وقتی میای خونه رمقی برات نمونده درس بخونی
 5. با اینکه حجم کلاسهات به قدری زیاده که وقتی بعد از کلاسها میای خونه پیش خودت میگی «چطوری برای مدرسه آماده بشم؟»
 6. یا اینکه هزینه کلاسها بالاست و در زمان ثبت نام مبالغ زیادی از شما دریافت میشود و شاید شما و خانواده شما به دردسر بیفتید.

.....

خیلی از مسایل و مشکلات وجود داره.

به همین خاطر به این فکر افتادیم برای حل این مشکلات راه حلی پیدا کنیم. با تلاشهای شبانه روزی و بررسی ها این وب سایت رو ایجاد کردیم  و از مدرسین رتبه های برتر کنکور و مدرسینی که سابقه تدریس و کارنامه درخشانی در امر تدریس دارند دعوت کردیم تا در این مسیر و هدف به کمک شما دانش آموزان عزیز بیان.

ویژگیهای لندآموز:

حالا شما دوستان عزیز به این موضوع فکر کنید که:

 1. فضایی وجود داره که می تونید کلاسهای خودتونو بدون اینکه سردرگم بشید انتخاب کنید با مدرسان برتر.
 2. در نظر بگیرید که دو کلاس 90 دقیقه ای در روز شنبه دارید. زمانی که از منزل خارج میشد تا زمانی که برگردید حداقل 4ساعت و 30 دقیقه زمان میبره. اما تو این فضای آموزشی شما دو کلاس رو در یک ساعت آموزش می بینید. یعنی سه ساعت و نیم صرفه جویی در زمان. شاید بگید چطوری؟ به تجربه ثابت شد یک کلاس 90 دقیقه ای حضوری 45 دقیقه زمان مفید دارد. پس ما تمام کلاسها رو بر مبنای این زمان مفید برنامه ریزی کردیم.
 3. شما نیاز نیست مبالغ زیادی رو بابت حضور در کلاسها پرداخت کنید یا اینکه پیش پرداخت و ضمانتهای سنگین ارائه دهید یا برای خرید سی دی های آموزشی مبالغ چند میلیونی پرداخت کنید. در لندآموز با هزینه بسیار کم آموزشهای بسیار با کیفیت و سطح بالا دریافت می کنید.
 4. و خبر بسیار مهمتر اینکه زمانی که شما یه کلاس در لندآموز دریافت می کنید می تونید به صورت نامحدود به این کلاس دسترسی داشته باشید و هر زمانی خواستید آن درس را مرور کنید.
 5. کلاسهای لندآموز را در هر زمانی می تونید دنبال کنید چه در منزل چه در مسافرت چه در مهمانی.
 6. شاید بگی حجم اینترنت چی میشه؟ حجم فیلمهای آموزشی بسیار پایینه. یه مثال برات میزنم: یه فیلم سینمایی 90 دقیقه ای با کیفیت بالای 1080p حدودا 2 گیگابایت(2000مگابایت) حجم داره. اما فیلمهای آموزشی که در لندآموز قرار می گیرد هر 30 دقیقه 50 مگابایته. مقایسه با خودتون

 و خیلی ویژگیهای دیگه که باید خودت ثبت نام کنی تا با اونا آشنا بشی.

ما اینجا هستیم تا در روند آموزشی یار شما باشیم و مدرسین ما در همه حال به مسائلی که برای شما پیش بیاد پاسخ میدن

با لندآموز متفاوت درس بخون.